Køb billetter til 3. juledag 23

Hvis du ikke vil gå glip af årets sidste og sæsonens første gymnastik opvisning, så er det nu du skal købe billet til gymnastikopvisning 3. juledag i Outrup GUB. Vær opmærksom på at billetkøbet SKAL foretages fra en computer, vi anbefaler du bruger Internet Explore, Google chrome eller Firefox. Husk at skrive din korrekte mailadresse, da billetterne sendes hertil.

Følgende hold deltager: Sydvest minirep, Sydvest Aspirant, R/S aspirant, JTH Blaabjerg, JTH Bramming, Darums udtagede- og øvede piger, Outrup Powertumbling, Outrup GUB Medley, U-mix, Ølgod 16+ og RGF Øvede. Der kan KUN købes billetter til opvisningen via www.gub-gymnastik.dk. Vi gør opmærksom på at evt. fejlkøbte billetter ikke refunderes eller kan trækkes tilbage. Har du problemer med køb af billetter bedes du kontakte os via mail på gym.gub@gmail.com eller Nina på telefonnummer 25112501.

Opstilling af pladser/niveauer: Sektion A & B Række 1 og 2: Gulvniveau Række 3 og 4: Niveau 1 Række 5 og 6: Niveau 2 Række 7: Niveau 3 Række 8: Bænken Sektion C & D Række 1 og 2: Gulvniveau Række 3: Niveau 1 Række 4: Niveau 2